TESLİMAT BİLGİLERİ

Ödemesi bize ulaşmış olan sipariş/ler/iniz stok durumuna göre 2-10 iş günü içinde elinize ulaşır. Ürün kargoya verildiğinde; paylaşmış olduğunuz bilgiler dahilinde size mail  ve sms yoluyla bilgisi geçilecektir. Bu sebepten ötürü müşteri bilgileri bölümünde mail ve telefon bilgilerinizi doğru bir şekilde paylaşmanızı rica ediyoruz.

Kargosu yapıldıktan sonra size teslimat süresi, 2-5 iş günüdür. Gecikme ya da teslimat günü değişikliği var ise; yine mail olarak güncel gönderi bilgileri sizinle paylaşılıyor olacaktır. Diğer sorularınız için bize destek@orijinparca.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İADE BİLGİLERİ

İade etmek istediğiniz ürünleri, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla destek@orijinparca.com adresinden bize dönüş sağlayarak iade talebinizi bildirdikten sonra; siparişini teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü içinde orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünler teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Uygun koşullar sağlanmadığı takdirde; ürün/ler size tekrar geri yönlendirilecektir. İadelerde kargo masrafları müşteriye aittir.